Evden Eve Taşıma Aşamaları Nelerdir?

evden eve taşıma aşamaları nelerdir

Bu yazımızda sizlere evden eve taşımacılık hizmetlerinde yapılacak olan aşamalardan bahsedeceğiz.

Gaziantep evden eve taşımacılık, 2001 yılından bu yana, evden eve asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve taşımacılık alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Evden eve taşımacılık sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamak için çözümler üretmiştir. Evden eve taşımacılık gerçekten zahmetli ve bir o kadar da taşınma işlemi bittikten sonra insana huzur veren bir özelliği vardır. Verdiğiniz emeğin karşılığını almak ve evlerini taşıdığınız o insanların gözlerindeki sevinç ve mutluluk gerçekten çok değerli kılıyor insanı.

Siz evden eve taşınmaya karar verdikten sonra sırasıyla aşama şama aşama taşınma işlemi şöyle gerçekleşir.

1-İlk iş olarak Expertiz gönderilir. Ekspertiz işlemimiz ücretsizdir ve eşyalarınıza göre tahmini bir fiyat oluştururuz. Daha sonra vereceğiniz karara göre taşınma işlemlerini başlatıyoruz.

2-Eşyaları Sigortalama Eşyalarınızın hepsini sigortalıyoruz. Uzman sigorta şirketleri ile çalışıyoruz. Eşya sigortalama, günümüzde bazı firmalarda olmasa da biz uygulamayı tercih ediyoruz.

3-Paketleme veya Ambalajlama Paketleme ya da ambalajlama en çok dikkat ettiğimiz aşamadır. Eşyalarınızın taşınmadan önce itina ile paketlenerek ambalajlanması yapılır.

4-Eşyaları Yükleme İyi bir şekilde paketlenen eşyalar asansörlü taşıma aracımızla yada profesyonel taşımacı ekibimiz ile araca indirilir. Daha sonrasında istifleme işlemine geçilir.

5-Yüklenen Eşyaların Taşınması Araca yüklenen eşyalar, gidilecek olan yeni evlerinize ya da mekânlarınıza doğru harekete geçer.

6- Eşyalarınızın Yeni Yerlerine Yerleştirmesi Taşınan eşyalar, istenilen odalara istenilen şekilde yerleştirilir. Ek hizmet dahilinde kolilerin yerleştirilmesi de yapılmaktadır. Eğer istenirse asansör ve raylı sistemlerimiz de mevcuttur.

7-Son Olarak Kontrol En son işlem olarak yerleştirilen eşyaların paketleri açılır. Sorasında ayrıntılı olarak kontrol yapılır.